O firmie Japan Racing

Japan Racing felgi aluminiowe

Producent Japan Racing Wheels wypracował sobie dobrą opinię u kierowców w całej Europie. Szczególnie popularne są jednak w naszym kraju. Swoim agresywnym wyglądem, jak sama nazwa może wskazywać przywodzą na myśl sceny rodem z filmu „Szybcy i wściekli: Tokio drift”.

Obecnie felgi Japan Racing to jednak nie tylko firma dla miłośników szybkiej jazdy i sportowego wyglądu auta. Znajdziemy u nich wiele designerskich felg także dla bardziej klasycznych aut.

Czym charakteryzują się alufelgi Japan Racing?

Felgi zdecydowanie inne niż wszystkie, widać że producent Japan Racing nie stara się kopiować i naśladować innych znanych marek. Wytyczają nowy, własny styl i mimo, że różnią się od wiodących producentów to jednak mają „to coś”.

Cechuje je unikalne wzornictwo, wiele opcji kolorystycznych każdego modelu a także różnorodność powłok. Bardzo dobrze wychodzą również w stosunku jakość – cena. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.

Jedno jest pewne, kupując felgi Japan Racing Twój samochód na pewno będzie się wyróżniał.

Warto podkreślić, że felgi Japan Racing są niezwykle lekkie, a producent daje możliwość nawiercania felg według parametrów naszego auta, co daje nam możliwość dopasowania niemal wszystkich modeli do naszego auta. Całkiem ciekawe rozwiązanie, prawda? Felgi takie oznaczone są w naszym sklepie jako „Blank”.

Felgi Japan Racing a bezpieczeństwo

Japan Racing to felgi, których z pewnością nie zaliczymy do „chińskiego badziewia”. Poddawane są szeregom testów. Niezawodne, poradzą sobie z bliższym spotkaniem z krawężnikiem, co potwierdzają atesty.

Co prawda nie są to raczej felgi przeznaczone do najbardziej ekstremalnych warunków jazdy, jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek cena-jakość, to Japan Racing zdecydowanie otrzymuje u nas plusa. Co ciekawe felgi spotkamy w autach sportowych, co z pewnością świadczy o ich niezawodności i wytrzymałości.

Felgi posiadają japońskie certyfikaty JWL i VIA oraz niemiecki KBA. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję na powłoke lakierniczą oraz 3-letnią gwarancję na uszkodzenia powstałe w wyniku wad produkcyjnych.

Galeria felg Japan Racing