O firmie Forzza WheelsForzza Wheels producent felg aluminiowych

Firma Forzza Wheels powstała w roku 2002. Główną siedziba producenta znajduje się na Litwie. Producent alufelg marki Forzza jest jednym z największych eksporterów felg aluminiowych w tym kraju. Jak sami powiadają, ich motto brzmi: „Dobra jakość za rozsądną cenę.” I naszym zdaniem dobrze opisuje to ich produkty – felgi klasy średniej w przystępnej cenie.

Czym charakteryzują się felgi Forzza Wheels?

Przede wszystkim niskimi cenami. Są to felgi zdecydowanie w bardzo dobrej cenie. Coś na co może pozwolić sobie większość osób, nie mających zbyt wygórowanych wymagań, takich jak diamenty na kołach. Co ciekawe, wygląd może jednak bardzo zaskoczyć. Firma Forzza często wzoruje się na znanych modelach wiodących producentów. Można zauważyć, że w ofercie Forzzy znajdziemy wiele pięknych i tanich zamienników podobnych do światowej klasy felg dla najbardziej wymagających.

Oczywiście posiadają również sporo własnych designerskich modeli, a ich oferta jest systematycznie powiększana.

A jak z jakością?

Wiele osób pewnie pomyśli, że tak tanie felgi muszą być słabej jakości „podróbami”. Otóż firma Forzza zaskakuje nas tu pozytywnie. Przede wszystkim nie współpracujemy z firmami, które oferują produkty bez atestów i certyfikatów. Uważamy, że nie ma ważniejszej kwestii niż bezpieczeństwo i zawsze kładziemy ogromny nacisk na jakość sprzedawanych felg. W końcu w grę wchodzi ludzkie życie. Wielu producentów przez to nie przepada za nami (pozdrawiamy :D). Często wtrącamy się do spraw wewnętrznych producentów, sprawdzamy ich od podszewki. Przyglądamy się etapowi produkcji, sami kontrolujemy materiały z jakich powstają alufelgi przed nawiązaniem współpracy.

Prawdą jest, że felgi nie są jakościowo z najwyższej półki. To logiczne. Nie oszukujmy się i nie dajmy się zwieść większości sprzedawcom. Jeżeli ktoś spodziewa się produktu najwyższej jakości w tak niskiej cenie, jest zwyczajnie naiwny.

Koncern produkujący felgi Forzza znalazł jednak bardzo dobry konsensus. Ich felgi spokojnie nadadzą się dla 99% kierowców, ponieważ są w 100% bezpieczne. Świadczą o tym m.in. certyfikaty: JWL, VIA, ISO oraz to że są eksportowane niemal na całą Europę. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie piękne koła i nie lubią przepłacać za produkty markowe, które często nie są warte swojej ceny. Felgi Forzza? Polecamy!

Galeria felg Forzza

Zobacz jak prezentują się przykładowe modele felg Forzza.

Podziel się swoją opinią

Nie jesteś zalogowany. Twój komentarz zostanie dodany jako "Gość".

*