FAJNE fajnekola.pl KOŁA CZYLI PASJONACI MOTORYZACJI

Nie ważne czym jeździsz, Twój samochód też zasługuje na fajne koła!

Cześć, trafiłeś/aś tu więc za pewne uwielbiasz piękne samochody. Tak? To świetnie, bo to zupełnie tak jak my!

Motoryzacja jest naszą pasją. To właśnie stąd zrodził się pomysł na fajnekoła.pl – sklep internetowy oraz blog motoryzacyjny. Pragniemy robić to co kochamy, bo to według nas najważniejszy krok do sukcesu, czyli Twojego zadowolenia.

Powiesz: Mojego zadowolenia? Jasneee…
Odpowiemy: Jak najbardziej!

Twoje zadowolenie = nasz sukces oraz możliwość realizacji naszych celów i pasji. Niby nieprawdopodobne, a jednak 🙂

NASZE CELE

› Zadowolony Ty

Jak wynika z powyższego wstępu głównym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta, czyli Ciebie. Slogan „indywidualne podejście do każdego klienta” traktujemy na poważnie. Zależy nam na wzorowej opinii. Zależy nam na tym, aby Twój samochód prezentował się zjawiskowo. Żebyś mógł się nim chwalić i ogłaszać wszem i wobec jak to wspaniała ekipa z fajnekoła.pl pomogła Ci w uzyskaniu tego wspaniałego efektu i to w dodatku jak tanio! 🙂

Zadowolony klient to dla nas najlepsza wizytówka. Dlatego my naprawdę pomagamy. Wybór odpowiednich felg czy opon może okazać się wyzwaniem dla nie jednej osoby. Nie martw się. Jesteśmy dla Ciebie – napisz, zadzwoń czy nawet wyślij nam telegram. Postaramy się odpowiedzieć w miarę możliwości jak najszybciej i doradzić najlepiej jak potrafimy. A potrafimy.

Z nami możesz liczyć na zniżkę. Skontaktuj się z nami, postaramy się sprostać Twoim wymaganiom. Często też oferujemy spore rabaty na zakup kompletów kół oraz organizujemy przeróżne promocje i konkursy.

Jesteś jednym z naszych zadowolonych klientów? Polub nas na Facebooku i Twitterze. Zostaw też opinię o nas. Bardzo nam pomożesz, dzięki!

› Rozszerzenie działalności na rynek światowy

Fajne koła to młoda firma, dlatego skupiamy się na naszym rodzimym rynku. Prowadzimy również sprzedaż na terenie Europy, jednak na mniejszą skalę. Jesteśmy młodzi i ambitni, dlatego pragniemy rozwijać się i podbić rynek międzynarodowy.

Czyni nas to otwartymi na wszelkie propozycje współpracy. Niczego z góry nie odrzucamy, wszystko analizujemy i rozważamy z naszym zespołem. Jeżeli posiadasz własną firmę, prowadzisz bloga lub fan page albo jesteś członkiem jakiejś organizacji i masz pomysł na współpracę, która może być korzystna dla obu stron, to zachęcamy abyś skontaktował się z nami. Powiązanie z branżą motoryzacyjną nie jest wymaganym kryterium. Zakres, rodzaj i skala współpracy też nie ma znaczenia. Interesuje nas nawet zwykła wymiana linków na stronach.

Więcej na temat współpracy znajdziesz pod tym linkiem.

› Radość z pracy i dobra zabawa

Uważamy, że gdy człowiek robi to co kocha to spełnia się zawodowo i jest szczęśliwy w życiu. My chcemy być szczęśliwi, dlatego prowadzimy ten blog motoryzacyjny oraz sprzedajemy alufelgi. To nasza pasja. Przykrym faktem jest, że praca zajmuje ludziom większą część życia. Dlaczego więc nie zarabiać na tym co się lubi robić? Życzymy Ci takiej samej samorealizacji w tym co robisz na co dzień oraz oczywiście udanych zakupów w naszym sklepie! 🙂

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Prowadzimy sklep internetowy. Stale poszerzamy naszą ofertę, dlatego warto często do nas zaglądać i zapisać się do naszego newslettera.

Zachęcamy do kontaktu, przesyłania wszelkich pomysłów, uwag i sugestii. Na każdą wiadomość odpowiemy i zrobimy wszystko, aby usprawnić naszą działalność. Konsultanci FajneKoła.pl są do Waszej dyspozycji.

ZNAJDZIESZ NAS WSZĘDZIE

Jesteśmy aktywni zarówno w sieci jak i w realu. Bierzemy udział w wielu imprezach i zlotach motoryzacyjnych. Współpracujemy z wieloma organizacjami i osobami z branży.

Informacje o firmie

FajneKoła logoWłaściciel: Michał Piotr Mostowski
Rok założenia: 2018
Siedziba firmy: Sejneńska 57, 16-400 Suwałki
NIP PL8442092339
REGON 200867744