Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

O marce RR Customs

Marka RR Customs to jeden z najbardziej uznanych producentów kosmetyków do auto detailingu i akcesoriów do pielęgnacji auta. Blisko dwadzieścia lat doświadczenia w branży pozwoliło firmie zdobyć zaufanie kierowców i zgromadzić szerokie grono wiernych klientów. Wybierając produkty marki RR Customs, możecie mieć pewność, że będą one nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne dla samochodu. W ofercie RR Customs znajdziecie szeroki wybór akcesoriów do czyszczenia i środków konserwujących przeznaczonych do pielęgnacji niemal wszystkich elementów pojazdu.

RR Customs – produkty, które znajdziesz w tym dziale

W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór produktów marki RR Customs. Oferujemy między innymi żele do mycia felg, środki do usuwania osadów mineralnych, odmrażacze, eliminatory pary, odtłuszczacze do lakieru czy środki do czyszczenia opon i elementów gumowych, a także szampony o zróżnicowanym pH, środki do mycia karoserii, detergenty uniwersalne oraz środki do czyszczenia folii. Dostępna jest też duża oferta specjalistycznych produktów przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji różnych rodzajów tapicerki, w tym obić wykonanych ze skóry. W naszym asortymencie znajdziecie także detergenty stworzone do pozbywania się silnych, trudnych do usunięcia zabrudzeń, takich jak asfalt, smoła czy żywica. W tym dziale dostępne są również profesjonalne środki do pielęgnacji części plastikowych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Wszystkie produkty przeznaczone do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji samochodu powinny być aplikowane przy pomocy specjalnych narzędzi (na przykład szczotek do skóry czy gąbkowych aplikatorów), które również znajdziecie w naszej ofercie. Oprócz tego oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości aromatów do auta oraz neutralizatorów zapachu. W tej kategorii znajdziecie także zestawy RR Customs w bardzo atrakcyjnej cenie – znakomicie sprawdzą się one dla osób, które potrzebują zakupić więcej produktów naraz. To również wspaniały pomysł na prezent dla każdego miłośnika auto detailingu.

Sprawdźcie także inne oferty na Fajnekola.pl

Oprócz szerokiej oferty profesjonalnych produktów do auto detailingu w naszym sklepie dostępne są też najwyższej jakości felgi i opony, a także wiele przydatnych akcesoriów i ciekawych gadżetów. Serdecznie zapraszamy również na naszego bloga, gdzie znajdziesz wiele interesujących artykułów z dziedziny motoryzacji.