Gdzie będziemy?

Już w tę niedzielę 17.06.2018r. wybieramy się na super imprezę dla Kobiet, która odbędzie się w Suwałkach w Hotelu Loft 1898. Start godzina 10.00.

Więcej informacji tu.

Co to za wydarzenie?

III Edycja Festiwalu Kobiecości to wydarzenie… od kobiet dla kobiet. Sztuka, muzyka, kulinaria, metamorfozy, warsztaty szkoleniowe i masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Co się będzie działo?

Podczas trwającego Święta Kobiet panie będą mogły uczestniczyć w trzech wykładach interaktywnych, zjeść przepyszny lunch oraz degustować regionalne przysmaki. Wieczorem będzie czas na coś słodkiego czyli tort i lampka szampana na zakończenie miłego dnia. W trakcie trwania imprezy będzie można wygrać wiele cennych nagród od partnerów wydarzenia. My także sponsorujemy nagrody w jednym z konkursów!!!

Co będzie można wygrać?

fajne koła bon podarunkowyNagrody rzeczowe oraz Bony Podarunkowe o wartości 400 zł na zakup felg aluminiowych w naszym sklepie fajnekola.pl.
Jeśli jesteś szczęściarą i wygrałaś BON PODARUNKOWY wpisz kod z bonu w koszyku podczas składania zamówienia. Kod możesz wykorzystać do 31.12.2018r. Kod jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami.

Krótko o nas.

Firma Fajne Koła to zespół młodych ludzi z pasją, którzy postanowili pasję do motoryzacji połączyć z biznesem. W ich sklepie internetowym znajdziecie m.in: felgi aluminiowe, felgi stalowe, opony, czujniki ciśnienia oraz chemię samochodową.

ZAPRASZAMY